Lufthansa скасувала понад тисячу авіарейсів через страйк

Lufthansa скасувала понад тисячу авіарейсів через страйк

Страйк наземного персоналу авіакомпанії Lufthansa торкнувся близько 134 тисяч пасажирів.

Наземний персонал найбільшої в Європі німецької авіакомпанії Lufthansa почав страйк рано-вранці в середу, 27 липня, оголосивши про скасування майже всіх своїх рейсів у Німеччині. Наслідки цього торкнулися близько 134 тисяч пасажирів, насамперед у великих аеропортах-хабах Франкфурта-на-Майні та Мюнхена.

Так, в аеропорту Франкфурта-на-Майні було скасовано 678 рейсів, що торкнеться близько 92 тисяч пасажирів, в аеропорту Мюнхена — 345 рейсів, що торкнеться близько 42 тисяч пасажирів. Страйк має тривати до 6:00 ранку 28 липня.

До попереджувального страйку у розпал туристичного сезону закликала профспілка Ver.di під час тарифної суперечки з керівництвом авіакомпанії. Вона вимагає підвищення заробітної плати приблизно для 20 тисяч співробітників авіакомпанії на 9,5% та встановлення мінімальної погодинної оплати праці у розмірі 13 євро.

Раніше в Бельгії співробітники авіакомпанії Brussels Airlines оголосили страйк на знак протесту проти «надмірного робочого тиску та недотримання кількох колективних трудових угод».

Джерело: Російська служба Deutsche Welle


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net