Глава МЗС Словенії сказала, коли ЄС має розпочати переговори з Києвом

Глава МЗС Словенії сказала, коли ЄС має розпочати переговори з Києвом

Таня Файон наголосила, що процес початку вступу України може тривати довго, а якщо буде воля ЄС та прагнення України, то він буде дуже швидким.

 
Глава МЗС Словенії Таня Файон вважає, що Євросоюз має розпочати переговори з Україною щодо її вступу до ЄС після того, як вона виконає сім критеріїв Єврокомісії. Про це повідомляє Європейська правда.
 
«Передусім, є перелік речей, які ви повинні виконати, починаючи з судової реформи, та інші реформи. Ви повинні довести це перед тим, як зробити наступний крок. І це нормальний процес, заснований на досягненнях вашої країни… Але якщо ви зробили, і якщо ЄС це визнав – то ЄС буде зобов’язаний виконати свою обіцянку», — сказала Файон в інтерв’ю виданню.
 
Зазначається, що у документах ЄС немає прямого зобов’язання щодо початку переговорів з Україною після виконання критеріїв Єврокомісії, але Файон наголосила, що процес початку вступу України може тривати довго, а якщо буде воля ЄС та прагнення України, то він буде дуже швидким.
 
«Буде помилкою чекати, що я зараз скажу, що ЄС з часом залишиться єдиним у цьому питанні, як зараз. Я сподіваюся, що у нас буде політична воля та сила, і коли Україна зробить свою роботу – у нас буде консенсус для того, щоб зробити нашу обіцянку реальністю», — додала міністр.
 

 
Раніше повідомлялося, що ВР затвердила заходи щодо адаптації законодавства до вимог ЄС.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Вступ України в ЄС

СюжетУкраїна стане головною темою під час головування Чехії у ЄС

СюжетСаміт з перешкодами: як ЄС давав Україні статус кандидата

СюжетЄвропейський квартет у Києві: беззаперечна підтримка України на шляху до ЄС

СюжетУкраїна, Молдова, Грузія: хто краще готовий до статусу кандидата в члени ЄС

Віце-президент Єврокомісії: Ми не можемо сказати «ні» Україні

Источник: korrespondent.net