Китай загрожує США через плани Пелосі відвідати Тайвань

Китай загрожує США через плани Пелосі відвідати Тайвань

У Міноборони країни заявили, що Пекін «не сидітиме склавши руки», якщо «обличчя №3» уряду США, відвідає Тайвань, порушивши принцип одного Китаю.

 
У Міністерстві національної оборони Китаю завили, що у разі поїздки спікера палати представників Ненсі Пелосі до Тайваню, армія Китаю «ніколи не сидітиме склавши руки». Про це у вівторок, 26 липня, повідомляє Sky Post.
 
Представник Міноборони Китаю заявив, що Пекін вживатиме рішучих заходів для припинення будь-якого іноземного втручання та змов на користь незалежності Тайваню, а також рішуче захищатиме національний суверенітет та територіальну цілісність.
 
Також Міністерство національної оборони заявило, що Китай неодноразово заявляв про своє рішуче неприйняття візиту Пелосі до Тайваню.
 
Як пише видання, якщо Пелосі, як «обличчя №3» уряду США, відвідає Тайвань, це серйозно порушить принцип одного Китаю і три китайсько-американські спільні комюніке, серйозно поставить під загрозу суверенітет і територіальну цілісність Китаю, серйозно підірве політичну основу китайсько-американських. відносин, і неминуче завдасть шкоди Китаю та США.
 
Раніше Китай вимагає від США скасувати продаж зброї Тайваню на 108 мільйонів доларів.
 
Нагадаємо, міністр оборони Китаю Вей Фенхе заявив, що Китай готовий виборювати Тайвань, якщо той оголосить про свою незалежність.
 
Крім того, посол Китаю у Франції Лю Шай Китай заявив, що Пекін готовий повернути Тайвань, зокрема військовим шляхом.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net