Напад Китаю на Тайвань вдарить по світовій торгівлі — Reuters

Напад Китаю на Тайвань вдарить по світовій торгівлі — Reuters

Ознак неминучої атаки Китаю поки що немає, але з початку війни в Україні Тайвань підвищив рівень готовності, повідомив головний торговий представник Тайваню Джон Ден.

Напад Китаю на Тайвань вплине на глобальні торгові потоки більше, ніж війна в Україні. Це призведе до нестачі напівпровідникових мікросхем, а від цього значною мірою залежить світова економіка. Про це заявив Reuters головний представник Тайваню Джон Ден.

Зазначається, що ознак неминучої атаки Китаю поки що немає, але з початку війни в Україні Тайвань підвищив рівень готовності.

Джон Ден акцентував, що якщо війна РФ з Україною призвела до загрози голоду, то у разі атаки Китаю на Тайвань гостро позначилася б залежність світу від тайванських чипів, які використовуються в електромобілях та мобільних телефонах.

«Порушення міжнародних ланцюжків поставок, порушення міжнародного економічного порядку та шанси на зростання будуть набагато значнішими, ніж ця війна. У всьому світі буде брак поставок», — сказав торгпред.

Раніше повідомлялося про заяву міністра оборони Китаю Вей Фенхе, який сказав, що Китай «боротиметься до кінця», якщо хтось спробує «відокремити» від нього Тайвань.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net