ООН: Північна Корея готується до ядерного випробування

ООН: Північна Корея готується до ядерного випробування

Роботи на північнокорейському ядерному полігоні Пунгері свідчать про підготовку КНДР до випробування ядерної зброї, випливає з доповіді ООН.

За даними ООН, Північна Корея готується провести перше з 2017 випробування ядерної зброї. В останні місяці було помічено будівельні роботи на підземному випробувальному полігоні на півночі країни. Про це повідомляє у п’ятницю, 5 серпня, агентство dpa з посиланням на конфіденційну доповідь ООН.

«Роботи на ядерному полігоні Пунгері прокладають шлях для проведення додаткових ядерних випробувань з метою розробки ядерної зброї», — йдеться у доповіді. Як зазначає ООН, супутникові знімки цього місця свідчать, що КНДР ремонтує мережу тунелів у Пунгері, а також відновлює споруди, що були знесені у 2018 році під час переговорів із США.

Спостерігачі вже кілька місяців висловлюють стурбованість, що Північна Корея після численних ракетних випробувань може провести перше за п’ять років випробування ядерної зброї. У червні Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) також зафіксувало активність на полігоні Пунгері, де КНДР провела шість ядерних випробувань із 2006 по 2017 роки.

Південна Корея заявила про нові запуски ракет у КНДР

Джерело: Українська служба DW


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net