Розвідка бачить три сценарії війни в Україні — CNN

Розвідка бачить три сценарії війни в Україні — CNN

У США побоюються, що РФ у разі успіху на Донбасі зможе використати захоплені території як плацдарм для подальшого просування.

Війна Росії в Україні перебуває на критичній стадії, яка може визначити довгостроковий результат конфлікту. Про це 15 червня повідомив телеканал CNN з посиланням на джерела, знайомі з висновками американської та інших західних розвідок.

Наголошується, що військові чиновники уважно стежать за трьома можливими сценаріями, які, на їхню думку, можуть розвернутися.

Згідно з першим, Росія може покроково добиватися незначних успіхів на Донбасі.

Другий передбачає, що лінія фронту зупинитись на місяці чи роки. Це призведе до величезних жертв з обох боків і повільно наростаючої кризи, яка виснажуватиме світову економіку.

І третій сценарій, який офіційні особи вважають найменш ймовірним: Росія перегляне свої військові цілі та оголосить про «перемогу».

«Якщо РФ вдасться закріпити деякі зі своїх успіхів на сході України, офіційні особи США все більше побоюються, що президент Росії Володимир Путін зрештою зможе використати цю територію як плацдарм для подальшого просування вглиб країни», — пише CNN.

За даними розвідки, Росія зазнала втрат до третини своїх сухопутних військ, однак намагатиметься добиватися нових успіхів, не проводячи загальну мобілізацію, яка вважається для Путіна «політично небезпечним кроком».

Раніше повідомлялося, що росіяни підготували план на перші 120 днів війни, та подальші дії загарбників залежатимуть від ситуації на фронті.

Розвідка Британії назвала важливий фактор для наступу РФ на Донбасі


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетБез вулиць Пушкіна: в Україні позбавляються «імперських маркерів» Росії

Через ембарго ЄС Сербія з листопада не зможе отримувати нафту з РФ

Mедсестри з України отримують роботу в Німеччині

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net