У РФ відправляють на війну випускників училищ і починають ділити владу — ГУР

У РФ відправляють на війну випускників училищ і починають ділити владу — ГУР

Наразі відсутні ознаки намірів Кремля завершити війну в Україні найближчим часом. Водночас тривають спроби проводити так звану «приховану мобілізацію», повідомляє українська розвідка.

Окупанти відправляють на війну випускників училищ та починають боротьбу за переділ влади. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Наразі відсутні ознаки намірів Кремля завершити війну в Україні найближчим часом. Водночас тривають спроби проводити так звану «приховану мобілізацію». Проводиться активна агітаційна кампанія, а також спрямування до зони бойових дій випускників та курсантів військових училищ», — зазначають у ГУР.

Повідомляється, що у такий спосіб поповнюється склад десантних підрозділів, які зазнали значних втрат на фронті.

«Із запланованого на 25 червня випуску Рязанського вищого повітрянодесантного командного училища ім. Маргелова більшість випускників заплановано одразу відправити до районів оперативного призначення на території України», — йдеться у повідомленні ГУР.

Українським розвідникам також стало відомо, що до війни проти України ЗС РФ вже залучили майже 45% кількості автомобілів бригад матеріально-технічного забезпечення (2600 з 6000), а частину, що залишилася, в РФ прагнуть зберегти для логістичного забезпечення у разі виникнення інших надзвичайних ситуацій. Тим часом окупанти намагаються поповнити поріділий парк автомобільної техніки за рахунок викрадених з України машин.

«Пробуксування «спеціальної військової операції» стало каталізатором посилення прихованого протистояння всередині російського генералітету. Зокрема, у генеральному штабі. Розбіжність та прихована конкурентна боротьба між групами в генштабі існували ще задовго до початку війни. Але останні провали та спроби інших центрів сили у російському істеблішменті покласти на військових усю повноту відповідальності за невдачі призвели до різкого загострення протистояння», — резюмує українська розвідка.

Раніше повідомлялося, що мобілізовані з так званої «ДНР» окупанти порівнюють свою армію із «зоною». Вони звинувачують керівництво Росії в обмані та маніпуляціях та не знають, коли зможуть повернутися додому.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетБолгарія: таємні постачання зброї Україні, урядова криза та геніальний хід

Боррель розкритикував противників постачання зброї Україні

СюжетЧервоний Хрест і війна в Україні: як шукають зниклих людей

СюжетУкраїна: долю війни вирішує залізниця

Источник: korrespondent.net