Андрей Юсов: Арахамия унизил украинцев и должен ответить за свои слова о »коррупции в ДНК украинцев»

Андрей Юсов: Арахамия унизил украинцев и должен ответить за свои слова о »коррупции в ДНК украинцев»

ДБР перевірить заяву Арахамії про «корупцію в ДНК українців» на предмет розпалювання національної ворожнечі та приниження національної честі та гідності. Сьогодні я звернувся з відповідною заявою про кримінальне правопорушення до слідчих Державного бюро розсліувань.

Друзі, пам’ятаєте нещодавні висловлювання Давида Арахамії про те, що «корупція вшита в ДНК українців»? Переконаний, що в цих словах є очевидне приниження українців та всіх громадян України, публічний політик та службова особа не повинні дозволяти собі заяви, які ганьблять країну та підіграють державі-агресору у гібридній війні. Від моменту скандального ефіру минуло вже більше тижня, спростувань, чи вабачень від одного з лідерів партії влади ми не почули, а це означає, що Давид Арахамія не обмовився, а справді вважає усіх українців злодіями та хабарниками.

Впевнений, що за такі слова має бути відповідальність і не лише політична. Кримінальний кодекс передбачає за порушення службовою особою рівноправності громадян залежно від їх національної належності штраф, або обмеження волі до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади.

Чекаємо тепер на внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, початку розслідування за фактами, викладеними у цій заяві та відкриття кримінального провадження за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 161 КК України.

Потерпілим від зазначеногозлочину може вважати себе кожний громадянин України та українці по всьому світу, тому якщо хтось самостійно захоче звернутись до правоохоронців через неприпустимі висловлювання пана Арахамії, шаблон заяви тут.

Вдячний за допомогу у поширенні інформації.

P.S. Дякую друзям та колегам за підтримку та допомогу у підготовці заяви. Далі буде…

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник: www.obozrevatel.com