З початку війни РФ напала на 200 лікарень України — ВООЗ

З початку війни РФ напала на 200 лікарень України — ВООЗ

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебреісус закликав Росію негайно припинити війну та оцінив необхідний обсяг збільшення допомоги українцям, які постраждали від російського вторгнення.

 
Всесвітня організація охорони здоров’я підтвердила 200 нападів на медичні установи України з початку війни. Про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебреісус, закликаючи Росію зупинити цю війну, повідомляє УНН.
 
Ще 6 травня голова ВООЗ Тедрос Гебреісус прибув до України. Він оцінив необхідний обсяг збільшення допомоги українцям, які постраждали від російського вторгнення. Виступаючи у Києві після дводенного візиту до України, Тедрос сказав, що він глибоко вражений побаченим та почутим. Гебреісус сказав, що атаки на медичні установи повинні припинитися, додавши:
 
«Є одні ліки, які не можуть доставити і яких Україна потребує більше, ніж будь-яких інших, і це світ. Тому ми продовжуємо закликати Російську Федерацію припинити цю війну».
 
За словами Гебреісуса, організація й надалі підтримуватиме українську систему охорони здоров’я.
 
«Мій час тут дуже вплинув на мене особисто. Як людина, яка виросла в зоні бойових дій, я дуже добре розумію, що відчуває народ України. Я знаю вплив, знаю спустошення війни з перших вуст, і мені було дуже, дуже сумно, коли Росія вторглася в Україну», – сказав Гебреісус.
 
Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я в Україні за підтримки уряду Канади передала Державній службі з надзвичайних ситуацій багатоцільовий мобільний намет.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетДалека від реальності ідеологія. Німецькі ЗМІ про промову Путіна на параді

СюжетВійна і туризм: Туреччина без туристів з Росії та України

СюжетРадянські воєнні пам’ятники у Німеччині більше небажані?

Рада ООН з прав людини обговорить злочини РФ в Україні

Источник: korrespondent.net